English ČŚesky 日本語 Russian

Elmarco na výstavě INDEX

12.04.2011


VÝROBA NANOVLÁKEN PŘÍMO NA VÝSTAVIŠTI V ŽENEVĚ: Společnost Elmarco dnes odstartovala svoji účast na výstavě INDEX 2011 v Ženevě, ve Švýcarsku. Pro Elmarco je INDEX  významný tím,  že součástí expozice je i produkční linka NS 4S1000U a návštěvníci tak budou mít příležitost vidět „naživo“ proces výroby nanovláken bez trysek nebo jehel.

Index je uznávaným veletrhem, na kterém se jednou za tři roky schází lidé z oboru netkaných textilií a svoji expozici zde mají všechny významné firmy. „Elmarco je výrobcem unikátní technologie na výrobu nanovláken v průmyslovém měřítku, proto nemůžeme na této výstavě chybět ani my,“ říká generální ředitel společnosti Peter Hawlan.

Produkční linka NS 4S1000U je zástupce hlavní produktové řady pro výrobu organických nanovláken a díky konstrukci zvlákňovacích elektrod dosahuje skvělé výsledky v oblasti homogenity a kvality nanovlákenné vrstvy. Produkční linky NanospiderTM tak mohou dodat netkaným textiliím unikátní vlastnosti díky nanovláknům s parametry přesně podle potřeb zákazníka.

 „Technologie NanospiderTM, která je schopna produkovat nanovlákna v průmyslovém měřítku, je unikátní svým principem zvlákňování bez použití trysek nebo jehel. Živá demonstrace je pro nás nejlepší způsob, jak technologii představit a ukázat tak reálnou dostupnost nanovláken pro průmysl netkaných textilií,“ říká Peter Popp, ředitel výzkumu a vývoje společnosti Elmarco.

Veletrhu INDEX 2011 se zúčastní přes 500 vystavovatelů z oboru netkaných textilií a předpokládaný počet návštěvníků činí cca 12 000. Pro společnost Elmarco je výstava prestižní záležitostí, které se účastní pokaždé od založení společnosti.


Index_1

Index_2