English ČŚesky 日本語 Russian

Elmarco Ltd. a National Textile University posilují vzájemnou spolupráci

12.01.2012


Dne 10. ledna 2012 zorganizovala pakistánská univerzita National Textile University (NTU) seminář o technologiích zvlákňování. Akci podpořila i společnosti Elmarco Ltd., Rastgar & Co. a instituce Spinning Society. Jako čestný host a hlavní mluvčí vystoupil prezident japonské pobočky Elmarco Ltd., Kaz Nomoto. V rámci své prezentace přestavil téma „Pokroky v technikách zvlákňování“.

Pakistán je atraktivním trhem pro nanotechnologie a Elmarco se snaží o průzkum tohoto nadějného trhu plného příležitostí. „Pakistán skýtá zajímavé možnosti pro spolupráci v akademické i komerční sféře. Byl jsem velmi příjemně překvapen úrovní znalostí o technologii elektrospinning a myslím, že nastal opravdu vhodný čas začít objevovat potenciál této země a posílit zde naši pozici na trhu. Byl jsem poctěn pozváním NTU a bylo mi potěšením prezentovat naše nové zkušenosti v tomto dynamickém a slibném průmyslu,“ říká Kaz Nomoto.

Kaz Nomoto prezentoval na 5 seminářích během 3 dnů, a to v různých částech Pakistánu jako čestný host. Seminář v NTU byl jedním z velmi významných událostí v této zemi.

Pro více informací – www.ntu.edu.pk

NTU    NTU