English ČŚesky 日本語 Russian

Elmarco otevřelo nový showroom v japonském Tokyu

02.02.2011


V lednu 2011 byl otevřen nový showroom v japonské pobočce naší společnosti. Naši asijští zákazníci a obchodní partneři tak mohou shlédnout proces elektrospinningu a samotnou výrobu nanovláken na vlastní oči.

Japonská pobočka vznikla v lednu roku 2009. Dva roky poté, v lednu 2011, zúročuje své obchodní úspěchy, buduje a otevírá svůj vlastní showroom, ve kterém mají zákazníci možnost vidět proces výroby nanovláken naživo. Tento počin vnímáme jako další krok v rozvoji našich obchodních aktivit.

V showroomu je možno shlédnout dvě zařízení technologie NanospiderTM . Produkční linku NS 4S1000U s kapacitou v průmyslovém měřítku a NS LAB 200, což je zařízení vyrábějící nanovlákna pro laboratorní a testovací účely.

Všichni naši obchodní partneři jsou srdečně zváni do showroomu v Tokyu, aby si tak mohli prohlédnout proces výroby nanovláken. Na tiskové konferenci, která se konala 20. 1. 2011, Kaz Namoto, ředitel japonské pobočky, řekl: „Jsme velmi pyšní, že můžeme našim zákazníkům poskytnout tuto službu a ukázat jim, jak celý proces funguje. Především produkční linka NS 4S1000U znamená pro naše zákazníky jedinečnou příležitost vidět naživo proces výroby nanovláken v průmyslovém měřítku přímo zde v Asii a to je pro nás opravdu důležitý krok.“

Ve dnech 14. – 15. 2. 2011 bude japonská pobočka pořádat den otevřených dveří. Kromě demonstrační ukázky provozu stroje bude součástí dne i seminář o technologii NanospiderTM a procesu výroby nanovláken.


Kontakt:
Hiroko Tamura
Office manager Elmarco Ltd.
hiroko.tamura@elmarco.com