English ČŚesky 日本語 Russian

Mezinárodní symposium “Nanofibers 2012” se blíží!

20.03.2012


Neváhejte a zaregistrujte se, zvýhodněné ceny registrace brzy končí!

Mezinárodní symposium “Nanofibers 2012” se koná 4 – 5. června v japonském Tokiu. Společně s ním se uskuteční již v pořadí 5. ročník konference “Nanovlákna pro třetí tisíciletí”. Na organizaci se tradičně podílí i společnost Elmarco.

Symposium nabízí příležitost pro prezentaci nových vědeckých poznatků a inovací v oblasti energetických zdrojů, environmentálních technologií a přírodních věd. V rámci Symposia „Nanofibers 2012” budete mít možnost se setkat s nejlepšími prezentátory a experty z akademické i komerční sféry z oblasti nanovláken. Hlavním cílem Symposia „Nanofibers 2012” je podpora a propagace využití nanovláken ve finálních produktech.

Elmarco během této výjimečné akce představí svou nejnovější produkční linku NS 1WS500U, která kombinuje průmyslovou výrobní technologii s funkcemi high-end laboratorního zařízení.  Součástí konference je také jedinečná exkurze do showroomu japonské pobočky Elmarco, kde budete mít možnost si prohlédnout průmyslová zařízení na výrobu nanovláken. Proto neváhejte a potvrďte svou účast na e-mail hiroko.tamura@elmarco.com (doplňte prosím své jméno, název společnosti, telefonní číslo, e-mailovou adresu a zároveň vyhovující čas prohlídky – 6. 6. 2012 v 10 – 11:30 nebo 15 – 16:30.

Další informace ke konané akci naleznete na www.nanofibers 2012.com

Kontaktní osobou je Hiroko Tamura – hiroko.tamura@elmarco.com